Restorant Flladi Detit

Gjeni cilësinë dhe rehatinë, pranë detit, prane nesh.

Menu

Pjata të shijshme

Ju ftojmë të provoni një pjatë të shijshme me peshk, një përvojë kulinare e vërtetë për të ngazëlluar shijet tuaja. Gjatë gatimit të peshkut tonë të freskët dhe cilësor, i shoqëruar me aromat dhe përzierjet unike, sjellin një harmoni shijesh në çdo pjatë.

Pushime në det

Pushimet ne bregdet me rere jane jashtezakonisht te rendesishem per shendetin. Bregdeti Tales ofron nje det pothuajse te virgjer per pushuesit, me rere te pafundme dhe detin ngjyre blu te kalter.

Kamping

Ju prezantojmë zonën tonë të veçantë për kamping, një destinacion ideal për pasionistët e makinave te kampingut. Këtu do të gjeni një ambient tërheqës, i përshtatur për të krijuar kujtime të paharrueshme për ju dhe familjen tuaj.

Park Lojrash

Kemi kënaqësinë të prezantojmë një zonë të re dhe të veçantë për fëmijët, parkun tonë të lojërave! Kjo është një hapësirë e përkushtuar për të gjithë femijet, qe ata te kalojne sa me mire te jete e mundur.

Ku na gjeni?

Ne jemi te vendosur ne bregdetin e bukur te Tales, hapur ne vitin 2023.